0

Alstublieft een kadootje van WillemXL 5% korting bij besteding boven 50€. Gebruik de code " feelgoodnl " in uw winkelwagen!

0
GRATIS VERZENDING VANAF €38,00
ACHTERAF BETALEN MOGELIJK
VOOR 15:00 UUR BESTELD VOLGENDE WERKDAG IN HUIS

Alstublieft een kadootje van WillemXL 5% korting bij besteding boven 50€. Gebruik de code " feelgoodnl " in uw winkelwagen!

Filters

Merken

    Prijs

    Tot

    Merken

    Digitus

    Digitus
    Filter
    5 producten
    Digitus DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
    DigitusDIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

    DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC ...

    DIGITUS LWL patchkabel ...

    Op voorraad
    €12,95 Incl. btw
    Toevoegen
    Digitus Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet
    DigitusDigitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

    Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aan...

    Digitus DK-2533-03-4 Gl...

    Op voorraad
    €13,40 Incl. btw
    Toevoegen
    Digitus Digitus - USB 3.0/3.2 SATA III Harde schijf Adapterkabel - Zwart
    DigitusDigitus - USB 3.0/3.2 SATA III Harde schijf Adapterkabel - Zwart

    Digitus - USB 3.0/3.2 SATA III Har...

    Digitus - USB 3.0/3.2 S...

    Op voorraad
    €36,99 Incl. btw
    Toevoegen
    • GRATIS VERZENDING VANAF €38,00
    • ACHTERAF BETALEN MOGELIJK
    • VOOR 15:00 UUR BESTELD VOLGENDE WERKDAG IN HUIS
    Digitus Digitus DN-652101 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
    DigitusDigitus DN-652101 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart

    Digitus DN-652101 netwerk media co...

    Digitus DN-652101 netwe...

    Op voorraad
    €84,95 Incl. btw
    Toevoegen

    Overige categorieën in Merken

    Digitus

    Digitus

    Digitus
    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »
    ← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen