Terug

Vandaag besteld morgen in huis m.u.v. zater- zon- en feestdagen.

DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

  • DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
  • DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet
  • DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

  • EAN: 4016032308805

€ 12,95

Aan verlanglijst toevoegen

  • Veilig betalen
  • 14 dagen bedenktijd
  • Achteraf betalen mogelijk
  • Professionele Bezorging

Productomschrijving

DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

Lees de volledige productomschrijving

DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM4 50/125 æ, 2 m

Zeer goede prestaties en uitstekende kwaliteit van de aansluitingen van uw netwerk.

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM4 50/125 µ, 2 m

Technische Details

  • Duplexkabel
  • LSOH
  • Stekker met keramische ring
  • Kabeldoorsnede 3mm
  • Per stuk verpakt met testrapport
  • Kleur: RAL 4003
  • Color cable: erika violet
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Fiber class: OM4
  • Mode: Multimode
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Length: 2 m

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

    DIGITUS LWL patchkabel OM4-2 m LC op LC glasvezel kabel - LSZH - Duplex Multimode 50/125µ - 10 GBit/s - Violet

    € 12,95

    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »