Terug

Vandaag besteld morgen in huis m.u.v. zater- zon- en feestdagen.

Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

  • Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet
  • Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet
  • Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

Voor 23:59 besteld, morgen in huis !

  • EAN: 4016032308812

€ 13,40

Aan verlanglijst toevoegen

  • Veilig betalen
  • 14 dagen bedenktijd
  • Achteraf betalen mogelijk
  • Professionele Bezorging

Productomschrijving

Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

Lees de volledige productomschrijving

Optische kabel voor gebruik van koperen kabels, ook in de zwaarste omstandigheden. De glasvezelkabel beïnvloed geen elektronica. Door de geringe demping kan de optische kabel verre afstanden overbruggen.

FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM4 50/125 æ, 3 m

Zeer goede prestaties en uitstekende kwaliteit van de aansluitingen van uw netwerk.

FO patch cord, duplex, LC to LC,MM OM4 50/125 µ, 3 m

Technical Details

  • Duplexkabel
  • LSOH
  • Stekker met keramische ring
  • Kabeldoorsnede 3mm
  • Per stuk verpakt met testrapport
  • Kleur: RAL 4003
  • Boot: single-color
  • Cable diameter: 3 mm
  • Color cable: erika violet
  • Number of connectors side 1: 2
  • Number of connectors side 2: 2
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Cable jacket: LSOH
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Fiber class: OM4
  • Mode: Multimode
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Length: 3 m
  • Packaging: DIGITUS Polybag

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

    Digitus DK-2533-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m Violet

    € 13,40

    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »